+90 212 294 07 94
tren
Our Social Accounts

HALI SAHA YAPIMI VE MALİYETİ

Home » Blog
06 September 2018
1 views
HALI SAHA YAPIMI VE MALİYETİ

KAPALI HALI SAHA YAPIMI VE MALİYETİ

Kapalı halı saha çeşitleri: Brandalı kapalı halı saha, Sac kaplama kapalı halı saha, Pvc kaplama kapalı halı saha çeşitleri ve Kapalı halı saha yapımı için üstü çelik aksamıyla birleştirilmiş mevsim şartlarına göre yanları açıp kapatılabilen branda ile örtülmüştür. Dışardan kapalı bir stadyumu andırır Müşterilerimin isteğine bağlı olarak renk seçimleri zemin etüdü koltuk renkleri tel örgü desenlerimiz mevcuttur. Bölgeye göre zemin tespiti ve analizi konusunda uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz

 

AÇIK HALI SAHA YAPIMI VE MALİYETİ

Açık halı saha yapımı içim PVC kaplamalı tel örgüler çevrilir ve çelik kolonların üstüne yerleştirilen aydınlatmalar ve saha dışında opsiyonel olarak yerleştirilen seyirci koltukları ile beraber mini bir futbol sahası görünümüne sahiptir. Gerçek futbol sahalarından farksızdır Müşterilerimizin isteğine göre seyirci koltukları açık halı sahaya istediği renklere göre yapılır. Açık halı saha yapımı maliyeti ölçülere göre değişmektedir.

NİZAMİ SUNİ ÇİM FUTBOL SAHASI VE MALİYETİ

Profesyonel suni çim futbol sahaları yapımı için Alanında uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Fifa1 ve Fifa2 Standartlarına uygun Nizami kale direkleri ve saha çizgileri konusunda hatasız işçilik kusursuz ve zamanında teslimatla sizlerleyiz Fifa1 Standartlarına uygun suni çim halılar en az 55mm veya 60mm hav boyunda olmalıdır. Halının özelliğine göre ve test sonuçlarına göre yaklaşık 14-15kg/m² SBR granül gereklidir. Suni çim zeminler hakkında bilgi ve fiyat öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

SUNİ ÇİM TENİS KORTU YAPIMI VE MALİYETİ

Suni çim tenis kortları genelde 18m x 36m standart ölçülerinde yapılmaktadır. Tenis kortlarında 20mm – 26mm suni çim kullanılır. Tenis kortları genellikle sentetik zeminlerden yapılmaktadır. Sentetik zeminler suni çim, akrilik ya da EPDM zeminlerdir. Tenis kortu yapımı ölçüleri 18m x 36m standartlarındadır. Oyun alanı uluslararası ölçülerde çizilmektedir. Ancak site okul gibi benzeri amatör alanlarda daha küçük ölçülerde tenis kortları yapılabilmektedir.

COMMENTS

Comments of our visitors

No comments yet. You can be the first filling the form below.

MAKE A COMMENT

Do you want to comment on this subject?
× How can I help you?