+90 212 294 07 94
tren
Our Social Accounts

Multi Sport

31 May 2018
842 views
Multi Sport

ARS  multi-spor sentetik çim;  parlak yüzeyli, tüm hava şartlarına uygun, multi-spor oyun alanları, çok kullanılan okul alanlarına ve üçüncül tesisler için dünya çapında kabul görmüş önemli bir çok avantajlar getiriyor.

   • Bu çok amaçlı oyun alanları ve spor tesisleri çocukları daha aktif ve spor yapmaya teşvik eder. Çocuklar olumsuz havalarda bile güvenle sentetik çimi kullanbilirler.
   • Tipik ARS Çim çok amaçlı olarak hokey, tenis, voleybol ve koşu alanını kapsayan çizgi işaretleri içerebilir.
   • Esnek örgü yüzey bölge, çim yüzeyde birkaç farklı etkinlikleri aynı anda sağlar.

Spor, Oyun ve Eğlence İçin Multi-spor Sentetik Çim

Birlikte bağımsız olarak kullanmak veya okul ve üçüncül sağlayıcılar için üç farklı multi-spor sentetik çim seçenek vardır:

  • Çok yönlü ve okulların tenis, netbol, hokey, futbol, kriket ve basketbol gibi çeşitli spor aktiviteleri için olanak sağlayan yüzlerdir. Ayrıca evde spor yapanlar için, tüm hava şartlarına uygun ev bahçelerinde de bu çok amaçlı çim alanlarını kullanılabilir.
  • Doğal çim alanlarıda kullanılan sentetik spor sahaları ve spor yüzeyleri oyun performansını artırıcı uzun zaman kullanmaya olanak sağlar. Bu sentetik çim alanları futbol, rugby, AFL, ve futsal için idealdir.
  • Pasif ve Rekreasyon alanları için ARS Çim peyzaj olarak, oldukça dekoratif ve dinlenme ya da çalışma alanları bakımdan tüm açık- kapalı alanlarada doğal ortam oluşturur.

 

COMMENTS

Comments of our visitors

No comments yet. You can be the first filling the form below.

MAKE A COMMENT

Do you want to comment on this subject?
× How can I help you?